Gabinety

Nasze gabinety podologiczne

Zaburzenia funkcji stóp obserwowane są w coraz większym zakresie i  dotykają ogromnej części społeczeństwa. Wiele osób przez lata boryka się z problemami tej części ciała nie wiedząc dokąd się udać bądź otrzymując nieodpowiednią pomoc.
W odpowiedzi na tego typu zapotrzebowanie powołany do istnienia został kompleks podologiczny PodoGabinet, którego istotą jest niesienie pomocy osobom z dysfunkcjami stóp, a także tym, którzy świadomi są, jak ważne jest zachowanie ich w dobrym zdrowiu.

gabinet_podologiczny_3
Dzięki specjalistycznej edukacji i ciągłemu wzbogacaniu wiedzy oraz umiejętności, latom doświadczeń w różnego rodzaju placówkach medycznych, współpracy z lekarzami, uczestnictwie w kongresach naukowych i sympozjach, świadczone w PodoGabinecie zabiegi są zgodne z najnowszą wiedzą podologiczną i pozwalają na skuteczne, innowacyjne rozwiązania problemów.

gabinet_podologiczny_1Nasze gabinety podologiczne zabiegowe wyposażone są w specjalistyczne fotele, które przyjmują pozycje dogodne dla rodzaju zabiegu. Pozwala to na komfortowe warunki pracy i przyjęcie osób także o ograniczonej sprawności. Podczas wizyty posługujemy się specjalną frezarką, czyli urządzeniem rotacyjnym, które w precyzyjny i bezpieczny sposób pozwala na niezwykle dokładną pracę. Do frezarek dobierane są odpowiednie frezy i wiertła, podlegające sterylizacji po każdym zabiegu.

gabinet_podologiczny_2

Do zabiegów wykorzystywane są także materiały jednorazowe, opatrunkowe oraz dezynfekcyjne wyłącznie renomowanych firm, które posiadają niezbędne pozwolenia do użytkowania w placówkach medycznych.

autoklaw Podogabinet

W PodoGabinecie możecie być Państwo spokojni o swoje bezpieczeństwo, posiadamy własną sterylizatornię, gdzie wyjaławianiu podlegają wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu. Instrumenty te, pakowane są w pakiety wyposażone w chemiczne wskaźniki potwierdzające sterylność, które otwieramy przed zabiegiem w obecności Pacjenta.
Dzięki temu jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas!